Refinancování úvěru ze stavebního spoření

Refinancování úvěru ze stavebního spoření

Refinancování úvěru ze stavebního spoření se stalo velice populárním. Je tomu proto, že úrokové sazby hypoték spadly na dlouhodobá minima a značně se tak vzdálily úrokovým sazbám stavebních spořitelen, které poskytovaly úvěry s úrokovou sazbou kolem 5%.

 Refinancování stavebního spoření

Úvěry ze stavebního spoření mají tu vlastnost, že úroková sazba platí po celou dobu splácení úvěru, což je v době, kdy jsou úrokové sazby nízko, nevýhodné. A protože je u úvěrů ze stavebního spoření možné úvěr KDYKOLIV SPLATIT, mnoho klientů nečeká a zajistí si výhodnější podmínky refinancováním.

Rozdíl v měsíční splátce může být opravdu značný, a to zejména u vyšších úvěrů, kde je každá desetina procenta znát. Refinancují se však i úvěry menší v řádu několika stovek tisíc, neboť i pár ušetřených stokorun měsíčně je pro mnohé domácnosti významnou motivací.

Refinancování úvěru ze stavebního spoření, případně refinancování hypotéky, Vám rádi pomůžeme zařídit. Vybereme s Vámi vhodný hypoteční produkt a o zbytek se postaráme. Vícev článku „Co pro Vás uděláme“.

Názorný příklad, jak výhodné je refinancování úvěru ze stavebního spoření, naleznete zde.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

Jste zde: Domovská stránka Refinancování úvěru ze stavebního spoření

/script>