Podmínky používání

Uděluji portálu refinancovani-stavebniho-sporeni.cz souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které mu poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Portál refinancovani-stavebniho-sporeni.cz si vyhrazuje právo na zaslání obchodního sdělení i na služby nesouvisející se službou, při jejímž objednání došlo k předání osobních údajů. Zpracováním osobních údajů klienta může portál refinancovani-stavebniho-sporeni.cz pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že portál refinancovani-stavebniho-sporeni.cz je oprávněn předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je portál refinancovani-stavebniho-sporeni.cz oprávněn předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a portálem refinancovani-stavebniho-sporeni.cz.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze portálu refinancovani-stavebniho-sporeni.cz, ten si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Refinancování hypotéky bezplatně

Všichni naši spolupracovníci jsou členy Asociace hypotečních makléřů. Jejich služby včetně refinancování hypotéky jsou zcela bezplatné.
Najdete nás po celé České republice!

Jste zde: Domovská stránka Podmínky používání

/script>